ANDRUTY- WAFLE SUCHE

Andruty to bardzo cienkie i delikatne wafelki. Wyprodukowane są ze zbóż o wysokiej jakości. Nie zawierają środków konserwujących. Andruty są chrupiącą przekąską, na którą mogą pozwolić sobie wszyscy bez żadnych ograniczeń.
opakowanie jednostkowe: 16 gram
opakowanie zbiorcze: 100 sztuk

SZYSZKI RYŻOWE

Szyszka ryżowa to produkt wyprodukowany z połączenia preparowanego ziarna ryżu oraz masy karmelowej z dodatkiem kakao. Szyszka jest wytworzona wyłącznie ze składników najwyższej jakości, według receptur sprawdzonych przez pokolenia smakoszy. Nie zawiera konserwantów. Doskonała na przekąskę między posiłkami w pracy, w szkole i w domu. Idealna dla małych i dużych łakomczuchów, ponieważ zawiera tylko naturalne składniki.
opakowanie jednostkowe: 18 gram
opakowanie zbiorcze: 100 sztuk

PEREŁKA CUKROWA

Perełka to produkt wyprodukowany na bazie cukru. W podłużną rureczkę zapakowaliśmy kolorowe, barwiące język perełki, by cieszyć najmłodszych. Perełki to nie tylko słodycze, ale także wyśmienita zabawa dla dzieci, ponieważ najwięcej radości u naszych pociech wywołuje język w kolorze czerwonym, zielonym lub żółtym.
opakowanie jednostkowe: 7 gram
opakowanie zbiorcze: 4 x 200 sztuk

LENTYLKI DODO

Lentylki "DoDo" to czekoladowe draże oblane kolorową, cukrową polewą. Jaskrawe opakowanie w kształcie piramidki zawiera garść mini cukiereczków, które rozpływają się w ustach a nie dłoni. Dodo to chwila słodkości, której trudno się oprzeć.
opakowanie jednostkowe: 13 gram
opakowanie zbiorcze: 6 x 150 sztuk

FRUKS - MUSUJĄCA ORANŻADA W PROSZKU

Fruksy to musująca oranżada w proszku w estetycznych i wygodnych opakowaniach w kształcie piramidki. Oranżadkę można spożyć w proszku będą rozpuścić w wodzie. Po rozpuszczeniu zawartości w szklance zimnej wody otrzymamy smaczny i orzeźwiający napój o smaku truskawkowym lub jabłkowym.
opakowanie jednostkowe: 15 gram
opakowanie zbiorcze: 6 x 150 sztuk

COLA - ORANŻADA W PROSZKU

Produkt jest całkowitą nowością. W kolorową piramidkę zapakowana jest oranżada w proszku o smaku coli. Oranżada po rozpuszczeniu w wodzie tworzy musujący napój.
opakowanie jednostkowe: 13 gram
opakowanie zbiorcze: 6 x 150 sztuk

RURKA ORANŻADOWA

Zawartość rurki oranżadowej to orzeźwiający proszek o 4 smakach: cytrynowym, pomarańczowym, truskawkowym i jabłkowym. Zawartość rurki można spożyć w proszku lub rozpuścić w wodzie. Oferowany przez nas produkt cieszy się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Rurka jest produkowana w dwóch rodzajach: rurka długa i krótka "Wesołe słomki".
Długa rurka oranżadowa
opakowanie jednostkowe: 5 gram
opakowanie zbiorcze: 4 tuby x 200 sztuk
Krótka rurka oranżadowa "WESOŁE SŁOMKI"
opakowanie jednostkowe: 2 gramy
opakowanie zbiorcze: 8 tub x 250 sztuk

LODOWY LOLLIPOP - LIZAKI LODOWE

Lodowy LOLLIPOP to najnowsza soczyście owocowa linia lizaków lodowych, oparta na nowej, ulepszonej formule. Niewielką porcję napoju można zamrozić bądź natychmiast wypić. Jaskrawe i świeże kolory przyciągają wzrok małych i dużych łakomczuchów. Lodowy LOLLIPOP występuje w smakach: truskawka, pomarańcz, jabłko, jagoda, cola.
opakowanie jednostkowe: 50 ml
opakowanie zbiorcze: 100 sztuk

BUSSY - LIZAKI LODOWE

Bussy to niewielka porcja napoju, którą możesz wypić już teraz bądź zamrozić. Po zamrożeniu Bussów otrzymamy wodne lizaki lodowe, które smakują dzieciom i dorosłym. Zamrożone i pokrojone Bussy doskonale nadają się jako kolorowy lód do schładzania napojów i drinków, dostarczając walorów estetycznych. Oferujemy szeroki asortyment smaków, by sprostać Twoim wygórowanym oczekiwaniom. Bussy produkowane są w następujących smakach: cola, pomarańcza, poziomka, jabłko, brzoskwinia, truskawka, jagoda, wiśnia.
opakowanie jednostkowe: 50 ml
opakowanie zbiorcze: 100 sztuk

PRAŻYNKA ZIEMNIACZANA

Prażynki ziemniaczane wyprodukowane są na bazie suszu, w skład którego wchodzą tylko naturalne składniki: skrobia, grysik ziemniaczany, mączka z roślin strączkowych i przyprawy. Idealne jako przekąska między posiłkami. Oferujemy prażynki w trzech smakach: ziemniak, cebulka i papryka.
opakowanie jednostkowe: 20 gram
opakowanie zbiorcze: 50 sztuk

CHIPSTERY

Chipstery to prażynki wyprodukowane na bazie suszu, w skład którego wchodzą tylko naturalne składniki: skrobia, grysik ziemniaczany, mączka z roślin strączkowych i przyprawy. Idealne na przekąskę między posiłkami. Produkowane są w dwóch smakach: cebulka i naturalny.
opakowanie jednostkowe: 30 gram
opakowanie zbiorcze: 50 sztuk

NAPÓJ TOPI

Topi to napój niegazowany o pojemności 0,33 l. Poręczna butelka oraz orzeźwiający smak sprawi, że będziesz zadowolony. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom oferujemy Topi w trzech smakach: cola, pomarańcz, cytryna.
opakowanie jednostkowe: 0,33 l
opakowanie zbiorcze: 15 sztuk